dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: piątek, 22, grudzień 2017 M. Radziak

 

Kreatywne warsztaty malowania bombek

Przed świętami klasy: 1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 3b, 3d uczestniczyły w warsztatach malowania bombek przeprowadzonych przez wspaniałych artystów z pracowni ModraSova, którzy przyjechali do nas aż z Inowrocławia.

Podczas warsztatów dzieci poznały historię i poszczególne etapy tworzenia ozdób choinkowych. Dowiedziały się na czym polega technika dmuchania szklanych kul oraz etap srebrzenia bombek. Następnie uczniowie własnoręcznie „wyczarowali” piękne bombki-bałwanki, które samodzielnie malowali oraz ozdabiali wedle swojego uznania. Była to dla wszystkich wspaniała zabawa oraz możliwość wykonania własnej bombki, która miała być świątecznym prezentem dla bliskich.

 

Wychowawcy klas 1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 3b, 3d

 

 

 

Odsłony: 185