dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: wtorek, 28, listopad 2017 I. Szyniec

Filmowe warsztaty w 3a

Już trzeci rok w klasie 3a realizowany jest innowacyjny model nauki plastyki – NAUKA SZTUKA - EDUKACJA. W tym roku szkolnym ekipa filmowa gościła w naszej szkole 21 listopada. Tego dnia tworzyliśmy plakaty reklamowe do ulubionego filmu lub spektaklu teatralnego. Powstały jak zawsze bardzo piękne prace. Całe zajęcia zarejestrowała ekipa filmowa. Powstał kolejny film, który będzie dla dzieci i rodziców wyjątkową pamiątką. 

Bardzo ważnym momentem każdych zajęć prowadzonych według tego modelu jest afirmacja, czas, kiedy każde dziecko opowiada o swojej pracy, mówi o swoich pozytywnych przeżyciach związanych z wykonaniem pracy. Jest to wyjątkowo cenny element zajęć, dzieci uczą się ważnej sztuki argumentacji, dostrzegają swoje mocne strony, ale potrafią również wskazać to nad czym w przyszłości muszą jeszcze popracować.

Iwona Szyniec

 

warsztaty filmowe

Odsłony: 239