egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: piątek, 11, październik 2019 M. Stokłosa-Marszałek

„Bajka o Szewczyku” w Teatrze Groteska

We wrześniu klasa III a wybrała się do Teatru Groteska na przedstawienie pt. „Bajka o Szewczyku”, które składało się z dwóch części – samego spektaklu oraz warsztatów teatralnych, wzbogacających i uzupełniających przedstawienie. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem śledzili przygody bohatera, który pokonał strasznego Smoka  Wawelskiego.  Bajka o Szewczyku to spektakl jednego aktora, który jest jednocześnie i  narratorem opowieści, i animatorem drewnianych lalek.

W trakcie warsztatów prowadzonych przez aktorkę Teatru Groteska dzieci poznały różnorodne formy teatralne: teatr cieni, przedmiotu, czarny teatr  a także odkrywały magię teatralnego dźwięku. Patrząc na reakcję dzieci, wizyta w teatrze bardzo się wszystkim podobała.

Organizatorem wyjazdu była pani Danuta Gabryś z Publicznej  Biblioteki w Swoszowicach, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Marta Stokłosa - Marszałek

 

IMG 20190925 122420

Odsłony: 49