egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: środa, 07, listopad 2018 A. Smoleń-Zaborska

 

/Nie/ zwykła lekcja patriotyzmu…

Realizację naszej historycznej innowacji rozpoczęliśmy od niecodziennej lekcji. Uczniowie klasy 1a pracowali wspólnie z najstarszymi uczniami naszej szkoły – klasą 8b. Początkowo i jedni i drudzy czuli duże skrępowanie. Z każdą minutą było coraz lepiej! Ósmoklasiści pracowali w parach z Pierwszoklasistami – ucząc się wzajemnie powtarzali i utrwalali znajomość Hymnu Narodowego. Miło było patrzeć jak budują się nowe znajomości, wymieniane są radosne uśmiechy i zacieśniają się koleżeńskie relacje! Mamy nadzieję, że taka lekcja patriotyzmu była również prawdziwą lekcją koleżeństwa!

Agnieszka Smoleń – Zaborska, Iwona Szyniec

 

 

Odsłony: 133