dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: niedziela, 04, marzec 2018 M. Stokłosa-Marszałek

 

Bale w karnawale

          Zabawa karnawałowa dostarczyła w tym roku dużo radości uczniom klasy 1a i 2b. Wszystko za sprawą prowadzących, którymi były uczennice klasy 7a. Wesołe wodzirejki zadbały o sprzyjający zabawie klimat.

Było kolorowo i tajemniczo. Wśród uczestników trudno było rozpoznać twarze uczniów. Rodzice zadbali bowiem o wspaniałe stroje i przebrania, które umożliwiły wcielenie się w ulubione postaci. Uczennice prowadzące zabawę zachęcały do tańca przy skocznej muzyce, prowadziły też różnorodne zabawy i konkursy, które dostarczały niemałych emocji. Zwieńczeniem zabawy był wybór króla i królowej balu oraz wspólny taniec maluchów ze starszymi koleżankami. Dziewczyny wspaniale poradziły sobie w nowej roli. Obiecały równie wspaniałą zabawę za rok. Bardzo dziękujemy i liczymy, że spełnią swoją obietnicę!

Wychowawcy klas 1a i 7a

 

 

Odsłony: 159