egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: poniedziałek, 24, wrzesień 2018 M.Cieślik

 

Start! Stars – rowerem do szkoły...
Zaczynamy tegoroczne zmagania!

Priorytetem projektu jest zapewnienie długoterminowej zmiany kultury mobilności wśród dzieci i młodzieży. Zależy nam na tym, by jak najwięcej osób zechciało korzystać z alternatywnych dla samochodów środków transportu.

Za nami już pierwsze w tym roku szkolnym 2018/2019 działania promujące jazdę na rowerze.

W czwartek 20 września, w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, uczniowie wzięli udział w konkursie. Przyjechali do szkoły na swoich rowerach i hulajnogach wyposażonych w „odblaski”.  Prezentowali także swoje  „odblaskowe stroje”, wychodząc  tym samym naprzeciw akcji „Odblaskowa Szkoła”. Te dwie akcje wspaniale się ze sobą łączą, sprawiając, że wspólnie dbamy o bezpieczeństwo naszych dzieci w ruchu drogowym.

Wyłonieni w klasach „najbardziej widoczni” i mobilni uczniowie zostaną nagrodzeni.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

Organizatorzy:
Marta Cieślik,
Piotr Pytel,
Dominika Kozioł

 

 

 

Odsłony: 302