egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: czwartek, 01, listopad 2018 K. Jurkowska

 

SPOTKANIA Z POLICJANTAMI, STRAŻAKAMI I STRAŻNIKAMI MIEJSKIMI

W ramach akcji „Odblaskowa szkoła” uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w spotkaniach ze strażnikiem miejskim, ze strażakami oraz policjantami.

Funkcjonariusze poprowadzili wykłady na temat „Bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły. Jak zachować się w kontaktach z nieznajomymi i podczas nieobecności rodziców”. Przeprowadzili również szkolenie, w jaki sposób przechodzić przez przejście dla pieszych, zachowywać się na przystanku autobusowym, wysiadać bezpiecznie z autobusu. Funkcjonariusze bardzo dużą uwagę poświęcili noszeniu odblasków, które mogą uratować komuś życie. Przypomnieli wszystkim o ustawowym obowiązku korzystania z elementów odblaskowych przez dzieci i dorosłych.
Takie odblaski otrzymały dzieci na zakończenie spotkań. Maluchy były bardzo zaciekawione zajęciami, zadawały mnóstwo pytań wykazując się przy tym niezwykłą wyobraźnią i pomysłowością.

 

 

Odsłony: 125