Opublikowano: środa, 31, październik 2018 K. Świergosz

Odblaskowa akcja czytelnicza

W akcje związane z propagowaniem bezpiecznego zachowania się na drodze włączyła się cała społeczność szkolna. Uczniowie biorący udział w konkursie poetyckim pt. Odblaskowe wiersze, oprócz tego, że mogli zaprezentować swoją twórczość nauczycielom, otrzymali też możliwość pochwalenia się szerszemu gronu odbiorców.

Na lekcjach języka polskiego prezentowali się nie tylko zdobywcy pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca, chociaż tych należałoby wspomnieć przede wszystkim.

Oto zdobywcy pierwszego i drugiego miejsca – Mikołaj Kolasa i Hubert Masiuda, prezentujący swoją twórczość klasie 5b.

Gratulujemy młodym poetom zapału oraz kreatywności. Oby jeszcze nieraz zachwycali nas swoimi zdolnościami poetyckimi.