egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: środa, 17, październik 2018 J. Nowak

 

Odblaskowa fasola!

W ramach akcji „Odblaskowa szkoła” nasi uczniowie noszą elementy odblaskowe na ubraniach, tornistrach. Pamiętają o bezpieczeństwie w drodze do szkoły, do domu, na zajęcia pozalekcyjne. Uczniowie 4 c postanowili połączyć akcję odbywającą się w szkole z wykonaniem zadania domowego. Klasy czwarte w ramach lekcji przyrody prowadziły hodowlę fasoli. Efektem pomysłowości jednej z uczennic była odblaskowa fasola.

  Dziewczynka zadbała o to, aby jej roślina była widoczna na korytarzu i nie została zniszczona przez innych, zakładając na słoik odblaskową opaskę. Uczennicy gratulujemy pomysłowości, a wszystkich zachęcamy do noszenia odblasków, gwarantujących bezpieczeństwo podczas codziennych podróży!

Joanna Nowak

 

 

odblaskowa fasola

Odsłony: 164