dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

 biuletyn

 Biuletyn dla Uczniów i Rodziców

Opublikowano: środa, 03, październik 2018 K. Świergosz

Kreatywnie, może dziwnie, ale świecąco – odklaskująco

                Zajęcia kształtujące kreatywność to dobre miejsce na rozwijanie umiejętności społecznych, pracę w grupie oraz kreatywne podejście do różnych tematów. Mając na uwadze działania współtowarzyszące akcji „Odblaskowa szkoła”, postanowiliśmy stworzyć „Odblaskowy strój nie z tej ziemi”.

Uczniowie klasy 5b przebrali swoich kolegów i koleżankę, wykorzystując krzykliwe kolory bibuł i odblaskowych ubrań czy bransolet oraz wyszukane w minutę na terenie sali materiały. Prace okazały się… nieziemskie. A historie na temat przebierańców i ich miejsca w społeczeństwie – niezwykłe.

                Śmiemy twierdzić, że tak ubranie postacie z pewnością byłyby dobrze widoczne na drodze.

Odsłony: 28