Opublikowano: wtorek, 09, styczeń 2018 R. Podlasińska

pierwsze kroki na sniegu

„Pierwsze kroki na śniegu”

Nasza szkoła uczestniczy kolejny raz w projekcie, który ma na celu naukę jazdy na nartach lub na snowboardzie.

Dzieci z klas 4a, 4b, 4c oraz 4d będą wyjeżdżać w każdy  piątek na stok narciarski do Sieprawia.

Program jest finansowany ze środków budżetowych Gminy Miejskiej Kraków.

Program skierowany jest w szczególności do uczniów nieumiejących jeszcze jeździć na nartach/ snowboardzie.

W ramach realizacji programu „Pierwsze kroki na śniegu”, każdy uczestnik w dniach 15.01.2018 r. – 16.03.2018 r. będzie uczestniczył w 5 wyjazdach szkoleniowych na stok narciarski, gdzie każdorazowo będzie brał udział w dwóch godzinach lekcyjnych nauki jazdy na nartach/snowboardzie (2 lekcje po 45 min każda).

Podczas zajęć obowiązuje strój, odpowiadający charakterowi zajęć i warunkom atmosferycznym. W przypadku, gdy dziecko nie posiada spodni typowo narciarskich, ważne jest zabranie drugiej pary do przebrania w razie ich przemoczenia. Każdy uczestnik jest zobowiązany do noszenia w czasie jazdy na stoku kasku ochronnego.

Organizator zapewnia dla każdego uczestnika programu: transport, karnety na wyciągi, wypożyczenie sprzętu narciarskiego wraz z kaskiem, instruktorów oraz ciepłą herbatę po zakończeniu zajęć.

Organizator planuje dla dzieci uczestniczących w Programie dodatkowe ubezpieczenie NNW SPORT.

Mamy nadzieję, że dzięki tym wyjazdom nauczymy się poprawnie jeździć na nartach i snowboardzie.

Koordynator:

mgr Renata Podlasińsa