egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: niedziela, 03, kwiecień 2016 A. Smoleń-Zaborska

UNICEF banner

 

KLUB SZKÓŁ UNICEF

Klub Szkół UNICEF zrzesza szkoły z całej Polski, które współpracują lub chcą współpracować z UNICEF. Celem Klubu jest uwrażliwienie młodych ludzi na sytuację, w jakiej znajdują się ich rówieśnicy z różnych części świata. Nasza szkoła należy do Klubu od 2009 roku udało nam się zaangażować w szereg akcji takich jak Szkoła z Prawami Dziecka, Balony do Nieba w związku z  20 rocznicą uchwalenia  Konwencji o prawach Dziecka. Olbrzymią popularnością  cieszyła się akcja Wszystkie Kolory Świata. W naszej szkole odbyły się jej 3 edycje. Obecnie zrealizowaliśmy projekt „Mali uczniowie idą do szkoły”.

        Dzięki członkostwu w Klubie mamy zagwarantowane zaproszenie do wszystkich międzynarodowych i krajowych konkursów UNICEF, skierowanych do placówek dydaktycznych. Mamy również prawo do używania logo "Klubu Szkół UNICEF"

UNICEF logo

 

 

unicef banner

 

Odsłony: 453