dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: niedziela, 19, marzec 2017 Z. Kania

W związku z międzynarodową akcją ekologiczną:

"Dzień Ziemi 2017" zapraszamy po raz kolejny do aktywnego uczestnictwa w VIII edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej, pod hasłem:

   „ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY - ATRAKCYJNE NAGRODY CZEKAJĄ”

Honorowy patronat nad naszymi działaniami objął pan profesor Zbigniew Nęcki z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Przypominamy, że zużyte, uszkodzone telefony komórkowe zawierają metale ciężkie takie jak np. ołów oraz kadm i są znacznym zagrożeniem dla naszego środowiska naturalnego, szczególnie wody i gleby. Jeśli nie trafią do profesjonalnych firm recyklingowych mogą trafić z wodą do naszego pożywienia!!

SZCZEGÓŁY POSTEPOWANIA W BIEŻĄCEJ EDYCJI KONKURSU

Od dziś do 19 maja 2017 r. np. samorząd uczniowski przeprowadzi wśród uczniów zbiórkę zużytych, starych telefonów komórkowych bez baterii. Stan techniczny telefonów nie ma żadnego znaczenia. Telefon nie musi być sprawny i może być uszkodzony bądź w częściach. Każde dziecko oddające telefon otrzyma pozytywną uwagę .

2. Szkoła za każdy kg zebranych telefonów komórkowych bez baterii otrzyma 1 punkt.

3. Za zebrane punkty wszystkie szkoły otrzymają kupony firmy Sodexo według przelicznika: 1 punkt = 5 zł.

4. Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu (np. tablet, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, odtwarzacz DVD, monitor, drukarka, smartfon, konsole i gry video, gry edukacyjne, zapas papieru do ksero itp. do wyboru przez szkoły.

Zachęcamy do udziału w akcji . Chroniąc środowisko chronimy swoje zdrowie!!!

Odsłony: 345