egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: środa, 13, listopad 2019 J. Waligóra


Konkurs plastyczny Matematyczny wszechświat

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Plastycznego Matematyczny wszechświat jest Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas 4-8. Zadaniem uczestników Konkursu jest przygotowanie dowolną techniką pracy plastycznej na temat Matematyczny wszechświat.

Każdy uczestnik Konkursu wykonuje własnoręcznie (bez pomocy osób trzecich) pracę na płaszczyźnie w dowolnej technice (malarskiej, rysunkowej, graficznej, mieszanej), w formacie A4 lub A3 oraz nadaje tytuł swojej pracy, dodatkowo może dodać krótki opis. Konkurs ma 2 etapy: szkolny oraz ogólnopolski. Prace należy oddać do 30.11.2019 do p. Justyny Waligóra.

Odsłony: 51