dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: wtorek, 22, maj 2018 D. Głownia

 

Mamy kolejnego laureata w naszej szkole.

Organizatorami konkursu „Krakusek” byli: Zamek Królewski na Wawelu, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Juliusza Słowackiego oraz Akademia Żakowska. Tematem tegorocznej edycji był „Kraków królów i bohaterów”.

W tym roku wzięło w nim udział ponad pięć tysięcy trzecioklasistów z ponad dwustu małopolskich szkół. 

Uczeń klasy 3 C, Franciszek Nowak zdobył I miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krakowie „Krakusek” odpowiadając bezbłędnie na wszystkie pytania testu. Nagrody (cenne) zostały wręczone na Wawelu.

Gratuluję Rodzicom i Franiowi!

Dorota Głownia

 

 

Odsłony: 223