dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: sobota, 02, grudzień 2017 A. Smoleń-Zaborska

„Kościuszko – Naczelnik w Sukmanie”

 

Dnia 30 listopada 2017 r. odbył się w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie konkurs „Kościuszko – Naczelnik w Sukmanie”.

W konkursie wzięło udział 164 uczestników z całego województwa małopolskiego naszą szkołę reprezentowali: Jakub Góra, Krzysztof Kopeć, Kacper Wiercioch, Justyna Tokarz i Marcela Zawisz z  klasy VII a.

Do drugiego etapu zakwalifikowało się 52 uczestników w tym dwójka naszych uczniów Marcela Zawisz i Krzysztof Kopeć. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu  w rundzie finałowej, która  zostanie zorganizowana w dniu 6 grudnia 2017 r.

Agnieszka Smoleń-Zaborska

Odsłony: 264