dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: czwartek, 12, styczeń 2017 D. Kozioł

Kiermasz krótkich form redakcyjnych – etap wojewódzki

Konkurs wojewódzki „Kiermasz krótkich form redakcyjnych” został zorganizowany pod honorowym patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty i Stowarzyszenia Polonistów. Zadaniem uczestników konkursu było zredagowanie w ciągu 60 minut trzech użytkowych form wypowiedzi - reklama, kartka z dziennika i przepis, nawiązujących do treści książki H. Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy”.

Miło nam poinformować, że Organizatorzy konkursu zakwalifikowali do etapu wojewódzkiego troje uczniów naszej szkoły:

 

Aleksandra Dukała z klasy 6b

Jakub Góra z klasy 6a

Miłosz Kasprzycki z klasy 6a

 

Powodzenia!

Dominika Kozioł

Odsłony: 316