egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: wtorek, 29, październik 2019 E. Niżnik

KONKURS
EKOLOGICZNE ROBOTY


Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w szkolnym konkursie Ekologiczne roboty. Prace były wspaniałe i bardzo pomysłowe, co przysparzało wielu trudności w wybraniu tych najlepszych. Wiele z prac także pięknie świeciło. Mam nadzieję, że czas spędzony na wspólnym tworzeniu robotów dostarczył wielu przyjemności, a także pokazał, jak stworzyć coś z niczego.

Laureatami konkursu zostali:
Ewa Wołocznik
Jakub Kozyra
Michał Sztokfisz


Wszystkie zgłoszone prace można podziwiać na wystawie znajdującej się na korytarzu przy świetlicy szkolnej.
Raz jeszcze gratuluję !

 

ekologia

Odsłony: 132