egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: wtorek, 04, czerwiec 2019 I. Szyniec

 

Trzecia edycja Konkursu Krakowskiego „ Kraków – moje miejsce na Ziemi” rozstrzygnięta!

Konkurs dedykowany jest uczniom krakowskich szkół podstawowych. Konkursu jest propagowanie wiedzy o naszym Mieście i samorządzie gminnym wśród młodego pokolenia Krakowian. Organizatorem Konkursu jest Przewodniczący Rady Miasta Krakowa.

Miło nam poinformować, że Kapituła Konkursu Krakowskiego w składzie: Pan Dominik Jaśkowiec – Przewodniczący Rady Miasta Krakowa, Pani Magdalena Doksa-Tverberg – Dyrektor Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Krakowa, Pani Anna Grabowska – Dyrektor Centrum Kultury Podgórze w Krakowie, Pani Agnieszka Klaczak-Cudek – Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Krakowie, Pani Anna Staroń – Asystent Dyrektora Muzeum Krakowa wybrała zwycięzców, którzy ich zdaniem najlepiej przedstawili Kraków jako swoje miejsce na Ziemi. Wśród nagrodzony prac, znajdują się prace uczniów naszej szkoły. Gratulujemy!

W kategorii  - klasa I-III szkoły podstawowej

Wyróżnienie otrzymał Emil Włodarski z klasy 3a.

Krakow moje miejsce na ziemi1

 

W kategorii  - klasa IV-VI szkoły podstawowej

Pierwsze miejsce otrzymała Larysa Burns z klasy 4a.

Krakow moje miejsce na ziemi2

Iwona Szyniec, Monika Gmyrek

Odsłony: 253