egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: poniedziałek, 20, maj 2019 K. Świergosz


Znamy już laureatów tegorocznego konkursu gier planszowych.

Od początku roku szkolnego uczniowie zrzeszeni w trzyosobowe zespoły walczyli o laur zwycięstwa. Oczywiście, liczyło się nie tylko to, kto wygra, ale przede wszystkich dobra zabawa w miłym towarzystwie. Wśród gier, z którymi mieliśmy szansę się zapoznać przez cały rok, znalazły się: Splendor, Dixit, Labyrinth, Totem, Super Farmer, Catan, Carcassonne, Grzybobranie.

Zwycięzcami  tegorocznego turnieju zostali uczniowie klasy 5a – Szymon Bodek, Szymon Janoszka i Tymon Podskarbi. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Po zakończeniu rozgrywek, już w całkowicie „luźnej” atmosferze, zagraliśmy w całkiem nowe gry (wymagające szybkiego refleksu oraz logicznego myślenia) z panem Jakubem Lickiewiczem, miłośnikiem planszówek, który po raz kolejny znalazł dla nas czas i przyniósł gry z własnej kolekcji.

Wszystkich uczniów, którzy chcieliby wspólnie z nami poznawać świat gier planszowych zapraszamy już w przyszłym roku na kolejne turnieje i wieczory, a także do uczestnictwa w klubie gier planszowych, który mamy zamiar stworzyć. 

 

 

Odsłony: 163