egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: środa, 30, listopad 2016 M. Jachymczak

 

Wizyta klasy I B w Bibliotece na ul. Chałubińskiego

25 listopada 2016 roku klasa I B po raz pierwszy gościła w fili Biblioteki Publicznej w Krakowie przy ul. Chałubińskiego. Podczas wizyty dzieci spotkały się z pisarzem Łukaszem Dębskim, autorem licznych książek dla dzieci, który debiutował zbiorem "Wiórki, wiewiórki i inne bajki wierszem" (2001).

To literackie spotkanie dostarczyło nam wielu emocji. Uczniowie zapoznali się z utworami gościa, wspólnie z nim czytali wiersze i odgadywali zagadki o literach alfabetu. Rywalizowali ze sobą w konkurencji czytanie na czas. Także dorośli mieli przy tym niezłą zabawę. Najszybszą okazała się mama Błażeja. Pierwszaki też spróbowali swoich sił. Świetnie z tym zadaniem poradzili sobie: Jaś, Ania, Adrian i Miłosz. Choć mamy dopiero 7 lat ,czytanie nie ma przed nami tajemnic.

Dziękujemy paniom z biblioteki za zaproszenie.

Marta Jachymczak

 

 

Odsłony: 432