egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: środa, 10, kwiecień 2019 E. Tomczyk

 

Szanowni Państwo,

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 43 in. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie uprzejmie informuje, że po uzyskaniu zgody organu prowadzącego oraz na podstawie  §18 ust. 2 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2003 r. Nr 6, poz. 69 z późn. zm.), z powodu braku możliwości zapewnienia bezpieczeństwa Uczniom przebywającym na terenie szkoły, zawiesza zajęcia dydaktyczne w Szkole Podstawowej Nr 43 im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w dniu 11 kwietnia 2019 r. (czwartek).

Z poważaniem

Dyrektor Szkoły Ewa Tomczyk

 

Odsłony: 61