egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: poniedziałek, 11, luty 2019 K. Świergosz

 

Turniej Gier Planszowych

Miło nam poinformować, że w poniedziałek, 11 lutego, odbył się pierwszy w tym okresie Turniej Gier Planszowych. Do rywalizacji stanęły trzyosobowe drużyny, z których największą ilość punktów zgromadził zespół złożony z uczniów klasy 5a. Szymon Bodek, Szymon Janoszka i Tymon Podskarbi zgromadzili na swoim koncie 23 punkty w dziewięciu grach, czym zdobyli tytuł Mistrzów Miesiąca.

Przed nimi kolejna rywalizacja – wszyscy uczestnicy zabawy (a także zespoły, które mogą się jeszcze głosić) powalczą o zwycięstwo w następnych turniejach zorganizowanych w kolejnych miesiącach. Ponadto pod koniec roku szkolnego podsumujemy wszystkie zdobyte przez grających punkty i wybierzemy Mistrzów Roku Szkolnego 2018/2019. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom zabawy, także przyszłym, życzymy powodzenia i dobrej zabawy.

 

Katarzyna Świergosz, Krzysztof Świergosz 

 

 

Odsłony: 126