Opublikowano: piątek, 04, styczeń 2019 Administrator

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

W dniu 15. 12. 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 43 w Krakowie odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy.

Podczas tego wyjątkowego dnia można było zakupić ozdoby świąteczne, wykonane przez dzieci naszej szkoły. Dzień wcześniej dzieci wspólnie z rodzicami, wykonały stroiki, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Była również słodka kawiarenka a w niej pierniczki, makowce, serniki i  wiele innych pięknie pachnących ciast, które w tym czasie smakowały wyjątkowo.

Niezapomnianych wrażeń dostarczyła wszystkim LICYTACJA. Przedmioty przekazane przez rodziców wzbudziły zachwyt wśród kupujących. Zestaw sportowy z autografami sportowców, choinka, tort czy ogromny bałwan to tylko niektóre atrakcje przekazane na licytację.

Na koniec dzieci wystąpiły w Jasełkach, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji tej uroczystości, za obecność, dobre słowo. A w Nowym Roku życzymy wszystkim samych sukcesów.

Barbara Boroń, Monika Gmyrek

kiermasz podsumowanie