egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: wtorek, 04, grudzień 2018 K. Świergosz

 

Zajęcia Programuj z nami

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom uczniów, w poniedziałek (3 grudnia), zorganizowaliśmy spotkanie pt. Programuj z nami, w którym udział wzięli uczniowie klas 5a, 5b oraz 8b. Podczas półtoragodzinnej zabawy każdy z uczestników miał szansę zaprogramować Ozobota i wykonać pracę polegającą na zaprowadzeniu św. Mikołaja do domku osoby oczekującej na prezent.

Okazuje się, że tegoroczne mikołajki będą obfite w prezenty, gdyż nie było grupy, która wyprowadziłaby naszego bohatera na manowce :) - nie dopadł go Grinch, nie wywiodła w pole żadna z dróg. Gratulujemy uczniom zapału, pomysłowości i kreatywności w rozwiązywaniu problemów. Zapraszamy na kolejne spotkania z programowaniem, które odbędą się już w nowym roku.

 

Katarzyna Świergosz, Krzysztof Świergosz

 

 

Odsłony: 112