Opublikowano: wtorek, 27, listopad 2018 A. Smoleń-Zaborska

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF  #GoBlue

20 listopada przypada rocznica uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych - Konwencji o prawach dziecka. Jest to dzień, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. Tegorocznym hasłem przewodnim Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka UNICEF było #GoBlue - akcja polegająca na wykorzystaniu koloru niebieskiego we wszystkich możliwych działaniach podejmowanych tego dnia. Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji #GoBlue.

Podjęcie się działań mających na celu uczczenie tego dnia było symbolem solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie, również tymi, których prawa nie są przestrzegane.

Bardzo dziękujmy wszystkim, którzy tak licznie włączyli się w szkolne działania.

Agnieszka Smoleń