egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: środa, 14, listopad 2018 K. Bogdan

Plakat Życzliwosc 2018

 

 

21 listopada będziemy obchodzili w naszej szkole Dzień Życzliwości

Zostaną zorganizowane 2 akcje związane z tym dniem:

  • Poczta życzliwości - w ciągu całego tygodnia (14-21.11) każdy uczeń może przygotować komuś miłą niespodziankę i wrzucić do skrzynki (na korytarzu) własnoręcznie wykonaną kartkę z serdecznymi życzeniami.

Karteczki z życzeniami i pozdrowieniami (z imieniem i nazwiskiem adresata oraz klasą) dla kolegów, koleżanek, pracowników szkoły będą dostarczone do adresatów  w dniu obchodów Szkolnego Dnia Życzliwości w środę 21 listopada 2018 r.

  • Akcja charytatywna - 21 listopada na korytarzu szkolnym będzie można zakupić babeczki, a dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na podopiecznych Fundacji „Bo Cię Kocham”, którymi są dzieci chore i niepełnosprawne.

Poprzednie akcje zakończyły się ogromnym sukcesemJ Liczymy, że i w tym roku znajdzie się wiele osób chcących wesprzeć tę „babeczkową akcję” piekąc babeczki i przekazując datki do puszki, które zostaną przeznaczone na zakup leków i sprzętu medycznego dla dzieci niepełnosprawnych.

Serdecznie zachęcamy do udziału.

Karolina Bogdan

 

Odsłony: 195