dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: wtorek, 30, październik 2018 I. Szyniec

 

ŚLUBOWANIE 2018 r.

 

Dnia 25 października 2018 r. odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych.

Pierwszoklasiści wkroczyli do sali przy dźwiękach poloneza. W obecności  zaproszonych Gości zaprezentowali krótki program artystyczny. Śpiewająco zdały swój pierwszy życiowy „egzamin” na ucznia. Bez zastanowienia odpowiadali na pytania dotyczące naszej ojczyzny, szkolnej nauki, zasad bezpiecznego zachowania. Po części artystycznej nastąpił podniosły akt ślubowania. Następnie Pani Dyrektor dokonała symbolicznego pasowania każdego Pierwszoklasisty na ucznia Szkoły Podstawowej nr 43 im. Komisji Edukacji Narodowej.

Po uroczystości  uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i symboliczny upominek. Rodzice przygotowali dla dzieci  słodki poczęstunek.

Pierwszoklasiści, cieszymy się, że dołączyliście do grona uczniów naszej szkoły. Życzymy Wam wiele sukcesów i radości z przeżywania szkolnej przygody!

Wychowawczynie klasy 1a i 1b

 

 

Odsłony: 352