dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: niedziela, 30, wrzesień 2018 A. Smoleń-Zaborska

 

BohaterON w naszej szkole

Nasza szkoła bierze udział w edukacyjnym projekcie BohaterON – włącz historię! W ramach akcji można wysłać kartki do uczestników Powstania Warszawskiego, dziękując im w ten sposób za poświęcenie i walkę w obronie ojczyzny.

To już trzecia edycja przedsięwzięcia w Polsce. W dwóch poprzednich Polacy z kraju i zagranicy wysłali do Powstańców Warszawskich aż 215 507 kartek pocztowych. W setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie klas V-VIII napiszą i wyślą 100 kartek do uczestników Powstania Warszawskiego.

Szczegóły akcji można znaleźć na stronie organizatora:

www.bohateronwtwojejszkole.pl 

Agnieszka Smoleń-Zaborska

 

Odsłony: 119