dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: środa, 26, wrzesień 2018 A. Smoleń-Zaborska

III Swoszowicki Piknik Patriotyczny

W sobotę, 8 września na terenie Fortu 51 ½ Swoszowice odbył się III Swoszowicki Piknik Patriotyczny zorganizowany przez Fundację „Gloria Fortibus” oraz Stowarzyszenie „Siarczane Korzenie Swoszowic”.

Jedną z atrakcji był program artystyczny w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Za sprawą prostych, ale pełnych emocji słów, młodzi artyści wzbogacili naszą wiedzę dotyczącą historii naszego państwa. Nie zabrakło również pieśni patriotycznych, które dodatkowo przypomniały, jak ważne dla Polaków były i nadal są wartości, takie jak: wolność, ojczyzna, niepodległość…

Podczas wydarzenia odbyło się uroczyste odsłonięcie pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W uroczystości wziął udział Prezydent Miasta Krakowa, Jacek Majchrowski.

Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie tego szczególnego wydarzenia.

Foto-relację z pikniku można obejrzeć na stronie

http://swoszowice.org.pl/fotogalerie/swoszowicki-piknik-patriotyczny-2018-fotorelacja/

 

Agnieszka Smoleń-Zaborska
Patrycja Kulka
Iwona Szyniec
Danuta Torba

 

Odsłony: 141