dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: niedziela, 27, maj 2018 A. Smoleń-Zaborska

 

„Zaczytani”- „Dziękujemy”

Nasza szkoła po raz drugi  przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii „Zaczytani”, której celem jest stworzenie na oddziałach szpitalnych w całej Polsce miejsc, w których można zaczytać się i zapomnieć o chorobie. Przez miesiąc do specjalnie przygotowanych kartonów uczniowie oddawali książki dla dzieci i dorosłych.

Dziękujemy naszym uczniom, rodzicom i nauczycielom  za wszystkie podarowane książki. W naszej szkole zebraliśmy dokładnie 148 pozycji, dla czytelnika w każdym wieku. Dziękujemy pani Katarzynie Świergosz za przygotowanie z uczniami zakładek do książek, które wspólnie z książkami zostały dostarczone do magazynu zbiorczego w Krakowie.

Myślę, że wspólnie wyczarujemy uśmiech na ich buziach. 

Agnieszka Smoleń-Zaborska

 

 

 

Odsłony: 201