dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: wtorek, 15, maj 2018 M. Mazurek

 

Vienna Life Lang Team Maraton Rowerowy 2018 i reprezentacja naszej szkoły

12. maja 2018 r. 14 osobowa reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w biegu rowerowym na dystansie 8 km. „O puchar Ministra Sportu i Turystyki” w ramach Vienna Life Lang Team Maraton Rowerowy.

Naszą szkołę reprezentowali:

Mateusz Desoń kl.5b

Jakub Durlak kl.5c

Magdalena Dziedzic kl.7a

Bartłomiej Dzik kl. 5c

Martyna Figiel kl.5c

Weronika Figiel kl.5c

Weronika Gęsiorska kl.5c

Paweł Gomuła kl.5b

Krzysztof Kopeć kl.7a

Radosław Mikołajczyk kl.4c

Tymon Podskarbi kl.4a

Igor Porosa kl.5c

Zofia Taran kl.6a

Bartosz Wiśniewski kl.5c

Wszyscy startujący otrzymali pamiątkowe koszulki oraz medale. Uczniowie brali  udział w lekcji historii z udziałem Czesława Langa. Krzysztof Kopeć wykazał się rozległą wiedzą w zakresie historii Tour de Pologne. Bartosz Dzik udzielił wywiadu w Radiu Eska na temat swojego uczestnictwa w maratonie. Wszyscy uczniowie wspaniale się spisali. Nie zabrakło także Rodziców, którzy brali udział w Paradzie Rodzinnej, m.in. Państwo Dzik i Państwo Podskarbi oraz bardzo nam kibicowali. Dziękujemy serdecznie Panu Mikoajczykowi, Porosie, Durlak, Desoń, Gomule, Gęsiorskiemu, Państwu Dzik i Podskarbi, Panu Dziedzic i Pani Cynarskiej-Taran za wsparcie i pomoc w organizacji szkolnej grupy.

Mamy nadzieję, że za rok się znów spotkamy.

Marzena Mazurek, Marta Stokłosa-Marszałek, Iwona Szyniec

 

 

Odsłony: 178