dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: niedziela, 29, kwiecień 2018 A. Smoleń-Zaborska


Goście z Czeczenii

W dniach 12-15 kwietnia na zaproszenie pana Jacka Tarana w Krakowie gościła grupa czeczeńskich dzieci wraz z opiekunami. Organizatorzy zadbali,  aby zapewnić dzieciom nie tylko ciekawą wycieczkę, ale i możliwość dowiedzenia się więcej o polskiej kulturze i historii.

W piątek 13 kwietnia mieliśmy przyjemność gościć  czeczeńskie rodziny w naszej szkole.  Był wspólny śpiew, zabawa i taniec. Po części artystycznej w wykonaniu uczniów naszej szkoły, goście zaprezentowali  swój tradycyjny taniec  lezginkę.  Pogoda dopisała więc zwieńczeniem spotkania były sportowe zabawy na szkolnym boisku. Jak stwierdzili nasi goście pobyt w Krakowie to był bardzo intensywny i  radosny czas, za który dziękują wszystkim, którzy wspomogli organizację tego wydarzenia.

Dziękujemy uczniom,  rodzicom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej uroczystości.

 

 

Odsłony: 197