dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: czwartek, 19, kwiecień 2018 K. Świergosz

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej „Piórniki dla Afryki”!

Wyjdźmy poza ramy naszej szarej codzienności i odważmy się uczynić wielką rzecz poprzez tak prosty gest. Pomyślmy ile radości sprawimy dzieciom, rysując uśmiech na ich twarzach. Ten z kolei na pewno pokoloruje nasz świat.

Zbieramy piórniki nowe, wyposażone w podstawowe przybory, takie jak: długopis, ołówek, kredki, temperówkę, linijkę i gumkę. Ważnym wyposażeniem piórnika powinien być także lizak, który sprawi dzieciom ogromną radość.

Posiadamy kilka pustych piórników, które można nam pomóc wyposażyć – przydadzą się więc same kredki ołówkowe, ołówki, gumki czy linijki piętnasto-, dwudziestocentymetrowe (mamy już temperówki).

Piórniki zbierają uczniowie klasy 6b wraz z wychowawcą p. Krzysztofem Świergoszem (sala nr 14).

Dziękujemy wszystkim, którzy już wsparli naszą akcję i zachęcamy kolejne osoby do pomocy. Wszystkie piórniki przekażemy Fundacji Dzieci Afryki (opis akcji na stronie Fundacji: http://dzieciafryki.com/piorniki-do-afryki-3/ )

Termin zakończenia zbiórki: 27 kwietnia.

 

 

plakat piórniki 2018

Odsłony: 228