egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: piątek, 06, kwiecień 2018 P. Pytel

 

Zaproszenie na Szkolny Masowy Przejazd Rowerowy 2018

Stowarzyszenie Kraków Miastem Rowerów oraz Koordynatorzy Projektu STARS Rowerem do Szkoły zaprasza uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich mieszkańców na Szkolny Masowy Przejazd Rowerowy - 14 kwietnia o 10:00 na plac Szczepański.

 W tym roku jedziemy w eleganckim stylu retro łącząc siły z ekipą Tweed Ride.  Zachęcamy wszystkich uczestników do przyjechania w stylowych ubraniach – czekają nagrody i dla dzieci, i dla dorosłych! Wśród uczestników zostaną również rozlosowane miesięczne vouchery od Wavelo.

Zaplanowana trasa ma ok. 10 km. Jedziemy ulicami:  Plac Szczepański - Szczepańska - Rynek Główny - Sienna - Gertrudy - Podwale - Powiśle - Zwierzyniecka - Krasińskiego - Mickiewicza - Słowackiego - Pawia - Tunel - Lubomirskiego - Rondo Mogilskie - Mogilska - Al. Jana Pawła II - plac w parku Lotników Polskich (grafika w załączniku). Zakończymy przejazd około godziny 11:30 w Parku Lotników Polskich i piknikiem dla chętnych.

Przejazd będzie zabezpieczony przez Policję, Straż Miejską, ratowników medycznych oraz karetkę.

 

Piotr Pytel
Marta Cieślik
Dominika Kozioł

 

 

PLAKAT SMPR 2018

Odsłony: 307