dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: czwartek, 08, luty 2018 A. Smoleń-Zaborska

Bezpieczne ferie

          Szybkimi krokami zbliżają się ferie zimowe. Wszyscy się cieszymy, bo jest to czas wolny od zajęć szkolnych, czas swobody i radości. Być może ferie będziemy spędzać poza domem, może wyjedziemy w góry, może do babci, a może spędzimy je z kolegami w mieście.

          Nie możemy jednak zapominać o naszym bezpieczeństwie, musimy pamiętać, że zależy ono przede wszystkim od nas samych i naszego rozsądku. Dlatego uczniowie naszej szkoły przygotowali dla wszystkich zestawy dobrych rad. Klasy I-II w formie plakatów, uczniowie starsi w formie prezentacji multimedialnych. Zachęcamy wszystkich do czytania i oglądania prac uczniów na korytarzach szkolnych, by dobre rady wszystkim zapadły w pamięć. Ważne by w tej pamięci pozostały na długo, nie tylko na czas feryjnej beztroski.

Dziękujemy wszystkim klasom za wzorowe wywiązanie się zadań związanych z przypomnieniem zasad bezpieczeństwa podczas ferii.

 

Marta Jachymczak

Marta Stokłosa Marszałek

Marzena Radziak

Agnieszka Smoleń-Zaborska

 

 

Odsłony: 313