Wykaz ksiazkipodręczników na rok szkolny 2017/2018

Opublikowano: niedziela, 26, listopad 2017 K. Kubala

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI- PODSUMOWANIE

W tym roku Dzień Życzliwości obchodziliśmy 20 listopada. W poprzedzającym go tygodniu Uczniowie mogli przez cały tydzień wrzucać do „skrzynki życzliwości” serdeczne życzenia i pozdrowienia dla wybranych przez siebie osób.

Poczta cieszyła się dużym zainteresowaniem, wiele osób zostało obdarowanych pięknymi, własnoręcznie wykonanymi kartkami, na których zapisane były życzliwe słowa.

Finałowa akcja polegała na okazaniu życzliwości innym, potrzebującym osobom, a dokładnie podopiecznym Fundacji

„Bo Cię Kocham”, którymi są dzieci chore i niepełnosprawne.

W tym dniu, na korytarzu szkolnym dzieci sprzedawały zrobione przez siebie i z pomocą dorosłych babeczki. Ilość przygotowanych babeczek przeszła najśmielsze oczekiwania, babeczki znikały w zaskakującym tempie, a puszki stawały się coraz cięższe.

Charytatywna,  „babeczkowa akcja” zakończyła się ogromnym sukcesem,

zebraliśmy łącznie: 2585, 38 zł.

Nie udałoby się zebrać takiej kwoty, gdyby nie Państwa otwarte serca i gotowość do pomagania innym. Bardzo dziękujemy Wszystkim za udział w akcji, za przygotowanie babeczek i wsparcie finansowe tej akcji.

Dziękujemy również za to, że wspomagają  Państwo nasze działania mające na celu kształtowanie u dzieci chęci pomagania innym.

Świadomość, że kupując babeczkę pomagają swoim niepełnosprawnym rówieśnikom powodowała, że dzieci bardzo chętnie brały udział w akcji i przekazywały nawet swoje oszczędności ze skarbonki.

To piękne, że Państwo również wzmacniają u dzieci taką postawę życzliwości i troski o dobro innych, w tym wypadku dzieci niepełnosprawnych.

dzien zyczliwosciBardzo dziękuję Nauczycielom i Wychowawcom

za wsparcie akcji i pomoc w jej organizacji.

Karolina Kubala