dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: niedziela, 12, listopad 2017 A. Smoleń-Zaborska

„Niepodległa, niepokorna
zawsze była, będzie, jest.
Uskrzydlona bielą orła,
bije rytmem naszych serc”


                Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, a wraz z nią uroczyste świętowanie tego wielkiego wydarzenia, na stałe wpisała się w kalendarz szkolnych uroczystości.

Dzień 11 listopada przypomina nam, że wolność raz zdobyta nie jest czymś trwałym i danym na zawsze, więc wymaga szacunku i  pielęgnowania.

10 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 99. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczniowie klasy 5b przypomnieli dzieje narodu polskiego w okresie zaborów, wypełnione walką o wyzwolenie. Przekazywane treści były przeplatane patriotycznymi pieśniami w wykonaniu chóru oraz recytacją, co dostarczyło widzom wielu emocji.

Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w upamiętnienie tego szczególnego dnia -  klasie 5 b  pod opieką wychowawcy pani Elżbiety Milki-Bylicy oraz pani Danucie Torbie, która zadbała o  oprawę artystyczną.

Agnieszka Smoleń-Zaborska 

 

Odsłony: 390