Opublikowano: niedziela, 12, listopad 2017 K. Kubala

Plakat Życzliwosc 2017

20 listopada będziemy obchodzili w naszej szkole Dzień Życzliwości

Zostaną zorganizowane 2 akcje związane z tym dniem:

• Poczta życzliwości- w ciągu całego tygodnia (13-17.11) każdy uczeń może przygotować komuś miłą niespodziankę i wrzucić do skrzynki (na korytarzu) własnoręcznie wykonaną kartkę z serdecznymi życzeniami.

Karteczki z życzeniami i pozdrowieniami (z imieniem i nazwiskiem adresata oraz klasą) dla kolegów, koleżanek, pracowników szkoły będą dostarczone do adresatów  w dniu obchodów Szkolnego Dnia Życzliwości w poniedziałek 20 listopada 2017 r.

• Akcja charytatywna- 20 listopada na korytarzu szkolnym będzie można zakupić babeczki, a dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na podopiecznych Fundacji „Bo Cię Kocham”, którymi są dzieci chore i niepełnosprawne.

Ubiegłoroczna akcja zakończyła się ogromnym sukcesemJ Liczymy, że i w tym roku znajdzie się wiele osób chcących wesprzeć tę „babeczkową akcję” piekąc babeczki i przekazując datki do puszki, które zostaną przeznaczone na zakup leków i sprzętu medycznego dla dzieci niepełnosprawnych.

Serdecznie zachęcamy do udziału.

Karolina Kubala