dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: środa, 25, październik 2017 M. Radziak

Ślubowanie klas pierwszych

24 października nadszedł długo oczekiwany dzień przez najmłodszych uczniów naszej szkoły-ślubowanie klas pierwszych. Na tę uroczystość przybyli: Pani Dyrektor Ewa Tomczyk, Pani Wicedyrektor Marzena Mazurek, rodzice, dziadkowie oraz nauczyciele i wychowawcy. W ich to obecności uczniowie zaprezentowali szereg nabytych w toku dotychczasowej nauki umiejętności. Wykazali się znakomitą pamięcią poprzez deklamację wierszy, wiedzą na temat naszego kraju i bezpieczeństwa na drodze, a także pokazali, iż potrafią pięknie śpiewać.

Dzieci wzorowo zdały swój pierwszy egzamin udowadniając tym samym, że zasłużyły na to, by stać się pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 43 imienia Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Po części artystycznej i po krótkim przemówieniu Pani Dyrektor, w niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym szkoły, pierwszacy ślubowali: być dobrymi uczniami i Polakami, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor przystąpiła do uroczystego pasowania, które wzbudziło wiele emocji. Na koniec były gratulacje dla uczniów, wręczenie dyplomów, słodkich upominków oraz podziękowania ze strony rodziców dla Pani Dyrektor i Wicedyrektor.

Wychowawcy klas pierwszych

 

 

 

Odsłony: 267