dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: poniedziałek, 02, październik 2017 A. Smoleń-Zaborska

Wytańczone marzenia

          Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły – Konrad Wiercioch z klasy 4b wraz ze swoją taneczną partnerką Wiktorią zajął II miejsce w kategorii 10-11 E w Mistrzostwach Polski Formacji Tanecznych. Konrad trenuje w szkole tańca towarzyskiego Professional Dance Sport od 5 lat.

          Największy jego dotychczasowy sukces to wytańczenie w roku 2016 tytułu Mistrzów Województwa Małopolskiego. Konrad z partnerką trenują 4 razy w tygodniu w weekendy jeżdżą na turnieje. Ta ciężka praca pozwala im realizować marzenia i osiągać sukcesy.

Życzymy kolejnych medali.

Agnieszka Smoleń

 

 

KWiercioch

Odsłony: 278