dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: wtorek, 06, czerwiec 2017 D. Kozioł

Gala Talentów 2017
„Wszystkie dzieci nasze są”

            Odkrywanie talentów jest nie lada wyzwaniem, ale daje ogromną satysfakcję – zarówno odkrywcom, jak i tym „odkrywanym”. Sam talent to jednak nie wszystko! Bez ciężkiej pracy zainteresowanych nie byłoby aż tak znakomitych efektów – pomnażamy więc uzdolnienia naszych uczniów, stwarzając im możliwość osiągania i promowania sukcesów na coraz to większą skalę. To właśnie z tą intencją zorganizowaliśmy pierwszą Galę Talentów w roku 2013. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę!

            Dziś Gala Talentów jest przedsięwzięciem, które na stałe zagościło w murach naszej szkoły. Jest ona okazją do integracji społeczności szkolnej i lokalnej, którą tworzą nasi uczniowie, ich Rodzice i nauczyciele – wychowawcy. W tym dniu zachęcamy do występów rodziców wraz z dziećmi – co komu w duszy gra... Na naszej szkolnej scenie gościmy wokalistów, recytatorów, aktorów, muzyków, tancerzy. Wszyscy oni dzielą się z nami swym niezwykłym talentem. Co roku tych talentów mamy tak wiele, że Gala trwa cztery godziny i nikt się nie nudzi! 1 czerwcu 2017 roku Gala Talentów odbyła się pod hasłem „Wszystkie dzieci nasze są” - tak wspólnie świętowaliśmy Dzień Dziecka. Możliwość występu na szkolnej scenie i oklaski publiczności były zapewne dla wielu młodych artystów najmilszym prezentem.

            Bardzo dziękujemy wszystkim wokalistom, tancerzom, aktorom, instrumentalistom – tym dużym i małym. Dziękujemy Rodzicom naszych uczniów za zaangażowanie i przygotowanie wspaniałych występów.

         Dziękujemy wszystkim nauczycielom – wychowawcom za pomoc w przygotowaniu uroczystości i rozwijanie wspaniałych uczniowskich talentów.

            Dziękujemy także wszystkim, którzy w tym dniu odwiedzili naszą szkołę, podziwiali występy dzieci i przy tej okazji wsparli krakowskie Hospicjum św. Łazarza, w ramach zbiórki zorganizowanej przez panią Martę Cieślik. Brawo Wy!

Dominika Kozioł & Piotr Pytel

 

 

GALERIA

Odsłony: 761