egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: poniedziałek, 29, maj 2017 A. Smoleń-Zaborska

 

ZACZYTANI

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii „Zaczytani”, której celem jest stworzenie na oddziałach szpitalnych w całej Polsce miejsc, w których można zaczytać się i zapomnieć o chorobie. Przez miesiąc do specjalnie przygotowanych kartonów uczniowie oddawali książki dla dzieci i dorosłych.

Dziękujemy naszym uczniom, rodzicom i nauczycielom za wszystkie podarowane książki. W naszej szkole zebraliśmy dokładnie 195 pozycji, dla czytelnika w każdym wieku. Dziękujemy pani Katarzynie Świergosz za przygotowanie z uczniami świetlicy zakładek do książek, które zostały przekazane małym i dużym Pacjentom. Myślę, że wspólnie wyczarujemy uśmiech na ich buziach. Specjalne podziękowania dla Pani Natalii Mazurkiewicz z Centrum Kreatywnej Edukacji Myślnik za dostarczenie książek do punktu zbiorczego dla miasta Kraków.

Agnieszka Smoleń-Zaborska

 

 

Odsłony: 411