egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: środa, 19, czerwiec 2019 D. Głownia


Prezenty dla dzieci z Domu Dziecka


          Z inicjatywy Natalii Wożniak uczniowie klasy 1 B postanowili zorganizować akcję zbierania słodyczy, książek i maskotek dla dzieci z Domu Dziecka. Dzięki mobilizacji licznej grupy uczniów naszej szkoły i ogromnemu zaangażowaniu udało się zebrać bardzo dużo prezentów w tym szczytnym celu!

        Wszystkie zostały przekazane do dwóch organizacji - Centrum Administracyjne Nr 1 Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych oraz Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Dzieło Pomocy Dzieciom, które opiekują się poniższymi placówkami i to one rozdysponowały dary zgodnie z ich potrzebami. Oto lista obdarowanych.

1. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza przy ul. Zyblikiewicza 5/111
2. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza przy ul. Sobieskiego 10/5
3. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza przy ul. Piłsudskiego 9/5
4. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza przy ul. Św. Teresy 16/7
5. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza przy ul. Św. Gertrudy 2/3
6. Placówka Opiekuńczo  Wychowawcza Dzieło Pomocy Dzieciom przy ul. Rajskiej 10
7. Placówka Opiekuńczo  Wychowawcza Dzieło Pomocy Dzieciom, Żmiąca 144, Ujanowice

Darczyńcami naszej akcji byli:

- Joanna Łapczyńska

- Magdalena Łapczyńska – kl. 1 A

- Blanka Bieniek

- Magdalena Czarnik

- Fryderyk Durak

- Dominik Dyrkacz

- Lena Jachewicz

- Gabriela Krawczyk

- Weronka Kuklo

- Michał Kucharski

- Antoni Krzowski

- Dominik Larysz

- Natalia Pitala

- Adam Podskarbi

- Zofia Rudziejewska Rudziewicz

- Ewa Trela

- Natalia Woźniak

- Milena Wójcikiewicz

- Zuzanna Wrana

- Wiktoria Zbela – kl. 1 B

- Zofia Zielińska

- Marek Nowak

- Bartłomiej Gądek – kl. 2 A

- Amelia Drzewińska

- Hanna Seweryn – kl. 2 B

- Oskar Zarobkiewicz

- Szymon Włodarczyk

- Olaf Ulatowski – kl. 2 C

- Julia Kozyra – kl. 3 A

- Antonina Balicka – kl. 3 B

- Nikola Mitka

- Krzysztof Sobecki

- Kacper Bisaga

- Olga Chmiel – kl. 4 A

- Nadia Drab

- Wojciech Łoś

- Joanna Kłyś – kl. 4 B

- Klaudia Kulma

- Jacek Łapczyński

- Katarzyna Gądek – kl. 4 C

- Jakub Adamek

- Natalia Łęcka

- Milena Żurawska

- Michalina Kowalska – kl. 4 D

- Jakub Górnisiewicz

- Emil Sitarz – kl. 5 C

- Stanisław Borowy – kl. 6 C

- Zuzanna Kwiatkowska

- Anna Kłyś – kl. 7 B

- Marcela Zawisz – kl. 8 A


Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich Rodzicom za dary serca.

Uczniowie klasy 1 B

Dorota Głownia

Odsłony: 77