egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: poniedziałek, 27, maj 2019 A. Smoleń-Zaborska


W drodze do niepodległej

14 maja po raz kolejny zawitali do naszej szkoły przedstawiciele Agencji Artystycznej „Atena”, którzy specjalizują się w spektaklach „Historia na żywo”. Pan Damian – mimo poważnego tematu – w barwny i humorystyczny sposób opowiadał historię Polski - od utraty niepodległości w 1795 r. do III powstania na Śląsku w 1921 r. Aktywny udział uczniów w spotkaniu oraz oryginalne mundury i rekwizyty z epoki to atuty pokazu. Uczniowie klas 5 i 6 uczestniczący w zajęciach przyznali, że nauka przez zabawę i aktywne działanie sprzyja zapamiętywaniu historycznych wydarzeń.

 

 

Odsłony: 161