dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Aktualności

Opublikowano: piątek, 12, kwiecień 2019
E. Tomczyk

 

Drodzy Państwo,

w dniach 15-17.04.2019 r. w naszej szkole odbędzie się egzamin po klasie ósmej z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.
Dzień ten jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.


W naszej szkole nadal trwa strajk nauczycieli.
Prosimy o sprawdzanie bieżących informacji w dzienniku elektronicznym.


Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy Państwu oraz naszym Uczniom serdeczne życzenia zdrowia, radości, pomyślności, spokojnych, wesołych Świąt.


Dyrektor Szkoły Ewa Tomczyk.

Opublikowano: piątek, 12, kwiecień 2019
Grono Pedagogiczne


Drodzy Uczniowie klas ósmych!

Przed Wami ważny egzamin, do którego przygotowywaliście się przez 8 lat szkolnej edukacji.
Wraz z nami zdobywaliście wiedzę, doskonaliliście umiejętności i rozwijaliście własne zainteresowania. Byliście aktywni, twórczy, empatyczni i zaangażowani.

My nauczyciele zawsze mogliśmy na Was liczyć.

Dziś, na kilka dni przed pierwszym ważnym egzaminem, z pewnością towarzyszy Wam wiele uczuć, wśród nich są na pewno niepokój i zdenerwowanie. Wierzymy jednak mocno, że dzięki wsparciu osób dorosłych – Rodziców, Nauczycieli -  pokonacie wszystkie obawy i pewni siebie przystąpicie do egzaminu.

Wiedzy i umiejętności, które posiadacie, nikt Wam nie odbierze.

Wasza systematyczna praca na pewno zaprocentuje – pamiętajcie o tych „szufladkach” w głowie, które jak za dotknięciem magicznej różdżki, otwierają się, gdy akurat są  potrzebne. I wszystko staje się proste! Pozytywne nastawienie to połowa sukcesu, na który jesteście skazani. :)

Wszyscy macie plany na przyszłość i marzenia. Egzamin będzie początkiem ich realizacji.
Jesteśmy z Wami i wspieramy Wasze dążenia.

 

Życzymy Wam powodzenia  i za wszystkich Was mocno trzymamy kciuki!
Grono Pedagogiczne

 

Opublikowano: czwartek, 11, kwiecień 2019
E. Tomczyk

 

Szanowni Państwo,

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 43 in. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie uprzejmie informuje, że po uzyskaniu zgody organu prowadzącego oraz na podstawie  §18 ust. 2 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2003 r. Nr 6, poz. 69 z późn. zm.), z powodu braku możliwości zapewnienia bezpieczeństwa Uczniom przebywającym na terenie szkoły, zawiesza zajęcia dydaktyczne w Szkole Podstawowej Nr 43 im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w dniu 12 kwietnia 2019 r. (piątek).

Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Ewa Tomczyk

 

Opublikowano: środa, 10, kwiecień 2019
E. Tomczyk

 

Szanowni Państwo,

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 43 in. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie uprzejmie informuje, że po uzyskaniu zgody organu prowadzącego oraz na podstawie  §18 ust. 2 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2003 r. Nr 6, poz. 69 z późn. zm.), z powodu braku możliwości zapewnienia bezpieczeństwa Uczniom przebywającym na terenie szkoły, zawiesza zajęcia dydaktyczne w Szkole Podstawowej Nr 43 im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w dniu 11 kwietnia 2019 r. (czwartek).

Z poważaniem

Dyrektor Szkoły Ewa Tomczyk

 

Opublikowano: poniedziałek, 08, kwiecień 2019
E. Tomczyk


Szanowni Państwo,


Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 43 in. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie uprzejmie informuje, że po uzyskaniu zgody organu prowadzącego oraz na podstawie  §18 ust. 2 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2003 r. Nr 6, poz. 69 z późn. zm.), z powodu braku możliwości zapewnienia bezpieczeństwa Uczniom przebywającym na terenie szkoły, zawiesza zajęcia w Szkole Podstawowej Nr 43 im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w dniu 9 kwietnia 2019 r. (wtorek).

W tym dniu odbywają się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne dla dzieci.

Z poważaniem Dyrektor Szkoły 
Ewa Tomczyk.

 

 

Opublikowano: niedziela, 07, kwiecień 2019
K. Świergosz


Międzynarodowy Dzień Świadomości Autyzmu

Corocznie, począwszy od 2008 roku, 2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Obchody te są okazją do przypomnienia szerszemu gronu odbiorców, że osoby dotknięte spektrum autyzmu funkcjonują w społeczeństwie od lat, potrzebują zrozumienia, a niekiedy i naszej pomocy.

Czytaj więcej: Międzynarodowy Dzień Świadomości Autyzmu

Opublikowano: piątek, 05, kwiecień 2019
E. Tomczyk

 

Szanowni Państwo,

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 43 in. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie uprzejmie informuje, że po uzyskaniu zgody organu prowadzącego oraz na podstawie  18 ust. 2 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2003 r. Nr 6, poz. 69 z późn. zm.), z powodu braku możliwości zapewnienia bezpieczeństwa Uczniom przebywającym na terenie szkoły, zawiesza zajęcia w Szkole Podstawowej Nr 43 im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w dniu 8 kwietnia 2019 r.

W tym dniu odbywają się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne dla dzieci.

Z poważaniem Dyrektor Szkoły 
Ewa Tomczyk.

 

Opublikowano: czwartek, 04, kwiecień 2019
E. Tomczyk

 

Drodzy Rodzice


W związku z akcją strajkową i wynikami przeprowadzonego referendum, 8 kwietnia 2019 r. - poniedziałek, planuję zawiesić zajęcia lekcyjne oraz opiekuńcze. Wynika to z niemożności zapewnienia dzieciom higienicznych i bezpiecznych warunków pracy. Na bieżąco będziemy Państwa informować o podejmowanych decyzjach. Prosimy o śledzenie wiadomości w Librusie oraz na Portalu Edukacyjnym Miasta Krakowa, na którym jest list Prezydenta Miasta do Rodziców.


Dyrektor Szkoły
Ewa Tomczyk

 

Opublikowano: wtorek, 02, kwiecień 2019
P. Pytel


Podziękowania od Krakowskiego Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami

Czytaj więcej: Podziękowania od Krakowskiego Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami

Opublikowano: wtorek, 26, marzec 2019
A. Smoleń-Zaborska

 

„Dzień Kolorowej Skarpetki”

21 marca to nie tylko pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. To również Światowy Dzień Zespołu Downa. Święto to ustanowiono w 2005 roku z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa. Od 2012 roku patronat nad obchodami sprawuje Organizacja Narodów Zjednoczonych. Data obchodów nie jest przypadkowa – dzień 21 marca patronuje rozpoczynającej się wiośnie i narodzinom ludzi niezwykłych.

Czytaj więcej: „Dzień Kolorowej Skarpetki”