Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

W czwartek, 25 kwietnia uruchomiony został serwis rekrutacyjny Omikron - i rozpoczął się nabór do szkół ponadpodstawowych: liceów ogólnokształcących, techników i szkół branżowych I stopnia dla uczniów klas ósmych. Kandydaci mogą składać wnioski o przyjęcie do pierwszej klasy. W serwisie należy zapoznać się z ofertą szkół, w tym z liczbą miejsc i specyfiką oddziałów oraz dokonać wyboru. Zapraszamy do odwiedzania stron na Portalu Edukacyjnym Miasta Kraków. Szkoły podstawowe nie prowadzą rekrutacji. Podanie należy złożyć bezpośrednio w wybranej szkole ponadpodstawowej.

Poradnik dla kandydatów do pierwszych klas

LINK do strony MEN dotyczący rekrutacji do szkół

/Archiwum/

Dzień dobry,

serdecznie zapraszamy uczniów Państwa szkoły na dni otwarte naszej palcówki, tj.

1. Publicznego Technikum Rzemiosła i Przedsiębiorczości

/technik ekonomista - spec. doradca biznesowy,

technik handlowiec - spec. doradca klienta,

technik logistyk,

technik organizacji turystyki/

1. Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I stopnia

(kilkadziesiąt zawodów z branż: budowlanej, motoryzacyjnej, gastronomicznej, usługowej i in.),

które odbędą się w dniach: 13, 16, 17, 18 marca i 13, 25, 27 kwietnia 2019 r. przy ul Rzeźniczej 4 w Krakowie (okolice Ronda Grzegórzeckiego, przystanek MPK Rondo Grzegórzeckie - budynek dawnego Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. ks. kard. A. S. Sapiehy w Krakowie).

Zapraszamy w tych dniach szczególnie uczniów trzecich klas gimnazjum i ósmoklasistów ze szkół podstawowych wraz z rodzicami i opiekunami.

W załączniku prezentujemy program dni otwartych.

17 marca 2019 r. organizujemy Małopolski Konkurs Fryzjerski - wstęp bezpłatny.

Czy są Państwo zainteresowani naszą ofertą?

W razie pytań, chętnie odpowiemy. Jeszcze raz gorąco zapraszamy.

Z poważaniem - Paulina Zachara

Przewodnicząca Szkolnej Komisji Rekrutacyjnej